Portal_background_image

معاون اقتصادي استانداري مركزي خبر داد : با هرگونه گرانفروشي و اختلال در قيمت ها برخورد مي شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی در این نشست استاندار و مسئولین ارشد استان با اصحاب رسانه گفت: امکان ادامه پرداخت یارانه بنزین از سوی دولت وجود ندارد و این امر پیشرفت و توسعه کشور را دچار مشکل کرده بود.

«سعید فرخی » افزود: یکی از ایرادهایی که در زمینه پرداخت یارانه برای بنزین وجود دارد این است که چرا طرح سهمیه‌بندی در این حوزه زودتر اجرا نشده‌ است.

وی ادامه داد: تصمیم سران قوا برای افزایش قیمت بنزین یک شبه انجام نشده بلکه هفته‌ها و ماهها برای اجرای این طرح تحلیل‌ها و کار کارشناسی انجام شده‌است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی با یادآوری تشکیل کارگروه تنظیم بازار از امروز در مرکز استان و شهرستان‌ها گفت: این کارگروه از امروز در تمامی شهرستان‌های استان برگزار شده و مردم می توانند هرگونه گران‌فروشی را با سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات به دستگاه‌ها و مسئولان اطلاع رسانی کنند.

فرخی ادامه داد: فعالیت گشتهای مختلف برای جلوگیری از گران فروشی و تنظیم بازار در سطح شهرستانهای استان مرکزی آغاز شده و با هرگونه گرانفروشی و اختلال در قیمت ها برخورد می شود.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

     

     
     

    مطالب ویژه
      آخرین اخبار دفاتر استانداری

      آخرین اخبار بخشداری ها