Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار : برخورد قانوني و قاطع با هرگونه گران فروشي در بازار استان مركزي

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: در راستای کالاهای اساسی مبارزه با احتکار و گرانفروشی در اولویت برنامه‌های ستاد تنظیم بازار قرار دارد که نیاز است علاوه‌بر رصد بازار تعزیرات با موضوع گرانفروشی برخود لازم را انجام دهد. سعید فرخی شامگاه شنبه در ستاد تنظیم بازار استان مرکزی اظهار داشت: در راستای کالاهای اساسی مبارزه با احتکار و گرانفروشی در اولویت برنامه‌های ستاد تنظیم بازار قرار دارد که نیاز است علاوه‌ بر رصد بازار تعزیرات با موضوع گرانفروشی برخود لازم را انجام دهد. وی افزود: در زمینه واردات گوشت گرم در راستای توزیع و نظارت مشکلی وجود ندارد و باید در این رابطه امور دام پشتیبانی لازم را انجام دهد.

برخورد قانونی و قاطع با هرگونه گران فروشی در بازار استان مرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: در راستای کالاهای اساسی مبارزه با احتکار و گرانفروشی در اولویت برنامه‌های ستاد تنظیم بازار قرار دارد که نیاز است علاوه‌بر رصد بازار تعزیرات با موضوع گرانفروشی برخود لازم را انجام دهد.

 سعید فرخی در ستاد تنظیم بازار استان مرکزی اظهار داشت: در راستای کالاهای اساسی مبارزه با احتکار و گرانفروشی در اولویت برنامه‌های ستاد تنظیم بازار قرار دارد که نیاز است علاوه‌ بر رصد بازار تعزیرات با موضوع گرانفروشی برخود لازم را انجام دهد.

وی افزود: در زمینه واردات گوشت گرم در راستای توزیع و نظارت  مشکلی وجود ندارد و باید در این رابطه امور دام پشتیبانی لازم را انجام دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی تصریح کرد: استان مرکزی  به گوشت گرم نیاز دارد که این نیاز بیش از میزان گوشتی است که در اختیار استان قرار می‌گیرد که در این رابطه هم باید تدابیر لازم اندیشیده شود.

فرخی بیان کرد: در صورتی که نیاز باشد واحدهای تولیدی و توزیع‌کننده‌ها افزایش نرخ داشته باشند به منظور جلوگیری از سواستفاده باید نظارت کافی انجام شود که در این راستا نیاز است اقدامات موثر در زمینه تامین کالاهای مورد نیاز مردم انجام شود.

وی ادامه داد: به منظور تنظیم بازار توزیع کالاها باید در همه شهرستان‌ها و نقاط مختلف انجام شود، همچنین ستاد تنظیم بازار هر هفته روزهای شنبه در


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها