Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار : برطرف‌سازي مشكلات اقتصادي در راس اقدامات استان مركزي

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: شناسایی مشکلات اقتصادی و ارائه دستورات لازم به منظور برطرف کردن مشکلات باید در راس اقدامات استان قرار گرفته و به آن توجه ویژه شود. سعید فرخی در ستاد تنظیم بازار استان مرکزی، اظهار داشت: شناسایی مشکلات اقتصادی و ارائه دستورات لازم به منظور برطرف کردن مشکلات باید در راس اقدامات استان قرار گرفته و به آن توجه ویژه شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: شناسایی مشکلات اقتصادی و ارائه دستورات لازم به منظور برطرف کردن مشکلات باید در راس اقدامات استان قرار گرفته و به آن توجه ویژه شود.

سعید فرخی  در ستاد تنظیم بازار استان مرکزی، اظهار داشت: شناسایی مشکلات اقتصادی و ارائه دستورات لازم به منظور برطرف کردن مشکلات باید در راس اقدامات استان قرار گرفته و به آن توجه ویژه شود.

وی افزود: بسیاری از مشکلات اقتصادی به سبب نبود نظارت صحیح بر بازار رخ داده و انتظار می‌رود که مسئولان مربوطه با توجه و نظارت بیشتری نظارت بر بازار را پیگیری کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی با اشاره به مشکلات در زمینه لاستیک و باتری کامیون‌داران، گفت: باید یک نشست تخصصی با صنف کامیون‌داران در ارتباط با لاستیک و باتری تشکیل شود و تصمیمات ویژه در این رابطه اتخاذ شود.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها