Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار مركزي : جذب ۴۵ درصد از اعتبارات اشتغال روستايي استان مركزي

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی در جلسه کارکروه تخصصی اشتغال گفت: یک هزار و ۸۰ میلیارد ریال اعتبار از محل طرح‌های اشتغال روستایی به استان مرکزی تخصیص داده شده که تاکنون از این مقدار ۴۵ درصد آن جذب شده است.

سعید فرخی در کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی اظهار داشت: یک هزار و 80 میلیارد ریال اعتبار از محل طرح‌های اشتغال روستایی به استان مرکزی تخصیص داده شده که تاکنون از این مقدار 45 درصد آن جذب شده است.

وی افزود: در یک ماه گذشته بانک توسعه تعاون بهترین عملکرد را در  بین بانک‌ها داشته 58 درصد از تخصیص را مصوب کرده که 9 میلیارد و 200 میلیون تومان به مرحله انعقاد قرار داد رسیده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید با توجه به تاخیر در تخصیص، 42 درصد سهیمه خود را مصوب کرده اما هنوز فاصله زیادی بین انعقاد و مصوب در این بانک وجود دارد البته رشد خوبی را در این بانک شاهد بودیم.

فرخی بیان کرد: بانک کشاورزی تنها سه میلیارد و 660 میلیون تومان مصوب داشته که به عبارتی برابر 28 درصد است که تنها 11 درصد آن به قرارداد منتهی شده که فاصله زیادی با شرایط مورد داریم.

وی ادامه داد: تلاش و امید ما این است که با توجه به تلاشی که برای این طرح انجام می‌شود تا پایان تیر ماه برای 100 درصد این اعتبارات مصوبه داشته باشیم و نتیجه مساعد را در این زمینه شاهد باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی عنوان کرد: در صورتی که 100درصد اعتبارات مصوب و پرداخت شود در نتیجه اعتبارات اشتغال روستایی مرحله دوم این اعتبارات به استان مرکزی ابلاغ می‌شود.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها