Portal_background_image

معاون اقتصادي استانداري مركزي تاكيد كرد ؛ در جنگ اقتصادي بايد آرايش جنگي به خود بگيريم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و باید آرایش جنگی گرفت و درک درستی از شرایط داشته باشیم.

سعید فرخی در آیین امضای قرارداد پروژه ساخت مخازن کروی 3 هزار مترمکعبی جهت ذخیره‌سازی خوراک مایع (گاز LPG ) بین شرکت پتروشیمی شازند به عنوان کارفرما و شرکت ماشین‌سازی اراک به عنوان پیمانکار بیان کرد: ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و باید آرایش جنگی گرفت، اما به نظر می‌رسد هنوز درک مناسبی از شرایط موجود ایجاد نشده است.

وی با تاکید براینکه باید درک درستی از شرایط داشت چراکه ما در شرایط عادی قرار نداریم و باید تصمیمات غیرعادی اتخاذ شود، گفت: به نظر می‌رسد هنوز تمامی ارکان فعال در کشور به درک لازم از شریط نرسیده‌اند، اما با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری باید این درک ایجاد شود، سال 97 سال رونق تولید است، هیچ چیزی مهمتر از رونق تولید نیست و باید راهکارهای مقابله با تحریم را برنامه‌ریزی و اجرایی کنیم.

فرخی تصریح کرد: کار سختی پیش‌رو است و سختی آن به دوش مدیران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی است که مجبورند راه‌های مختلف را دنبال کنند. فعالیت در این شرایط فعالیت اقتصادی و اعتقادی است که در راستای حفظ حرمت مردم و حفظ نظام انجام می‌گیرد.

وی افزود: در داخل استان سعی شده است که درک مناسبی از این شرایط داشته باشیم، دستگاه‌های اجرایی هماهنگی لازم را داشته باشد و حل مسائل و مشکلات واحدهای و فعالان اقتصادی انجام شوند. سختی‌های تولید در شرایط فعلی بسیار زیاد است و تنها عشق و علاقه و تعهد فعالان اقتصادی به کشور، اشتغال و تولید کشور باعث شده است در عرصه تولید کشور باقی بمانند.

معاون استاندار مرکزی با بیان اینکه خوشبختانه عمده فعالیت‌های پتروشیمی شازند معطوف به داخل استان شده است که قابل قدردانی است، گفت: شرکت ماشین‌سازی اراک که به نوعی مادر همه شرکت‌ها و شروع کننده صنعت استان است ر کنار پتروشیمی قرار گرفته و امید است با انجام تعهدات این همکاری ماندگار شود و این تعامل با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان ادامه یابد.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها