Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار مركزي خبر داد؛ رشد ۷۰ درصدي سرمايه گذاري طرح‌هاي اقتصادي دهه فجر سال جاري مركزي

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی از رشد ۷۰ درصدی سرمایه گذاری طرح‌های اقتصادی استان در دهه فجر امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید فرخی روز چهارشنبه در دیدار مردمی با اهالی روستای رباط ترک شهرستان دلیجان اظهار داشت: طرح‌های اقتصادی استان یعنی شرکت‌های تولیدی، خدماتی و اقتصادی در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است که نسبت به سال گذشته با رشد ۷۰ درصدی مواجه بوده است.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته انقلاب مرهون خون شهدا، پایمردی و ایثار مردم خردمند این سرزمین و رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب است. امروز باید در حفظ و حراست این امانت الهی و انتقال آن به نسل‌های بعد بیش از گذشته تلاش کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: امروز با وجود تمام فشارها و دشواری‌هایی که نظام جمهوری اسلامی ایران با آن مواجه است، اما شور، نشاط و امید همچنان پابرجا است.

فرخی بیان کرد: در حال حاضر کشور تحت ظالمانه ترین تحریم‌ها قرار گرفته است، این ملت هیچ گناهی مرتکب نشدند جز اینکه به دنبال استقلال، آزادی و عزت نفس هستند و با خودکامگی و استبداد دشمنان جهان از جمله آمریکایی‌ها مقابله می‌کنند، به این پایمردی و استقامت مردم افتخار می‌کنیم تا شاهد سرنگونی کامل ظلم در این کره خاکی باشیم.

وی اظهار کرد: سال گذشته با خروج یک جانبه آمریکا از برجام و تشدید تحریم‌ها رئیس جمهور آمریکا اذعان داشت ایرانی‌ها چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن نخواهند گرفت اما نه تنها چهلمین سال بلکه اکنون چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی با بیان اینکه سال گذشته دشمنان در صدد فروپاشی اقتصادی نظام بودند، عنوان کرد: با وجود تحریم‌ها شاخص اقتصادی استان طی سال گذشته بهبود پیدا کرده و حجم سرمایه گذاری نیز نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است و همچنین واحدهای صنعتی بیشتری به بهره برداری رسیده و واحدهای مختلفی آماده سرمایه گذاری شدند.

فرخی افزود: از ابتدای امسال تاکنون نزدیک به ۱۳ هزار فرصت شغلی توسط فعالین اقتصادی و با کمک دولت در استان به وجود آمده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی در ارتباط با راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: این راهپیمایی نسبت به سال‌های گذشته مهم‌تر است و مردم در این حماسه باشکوه هرچه بیشتر حضور پیدا می‌کنند. همچنین باید برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ۲ اسفندماه تلاش کرد.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها