Portal_background_image

معاون استاندار عنوان كرد: لزوم ترغيب خيرين به فعاليت در دانشگاه ها

معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: باید برای ترغیب خیرین به فعالیت در دانشگاه ها تلاش کنیم . سعید فرخی در دومین همایش بنیاد مردمی حامی توسعه دانشگاه اراک، افزود: تصور من این است که زمینه های مختلف برای اینکه مردم به کارهای خیر از نذورات گرفته تا آزادسازی زندانیان ترغیب شوند زیاد است .

معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: باید برای ترغیب خیرین به فعالیت در دانشگاه ها تلاش کنیم .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سعید فرخی در دومین همایش بنیاد مردمی حامی توسعه دانشگاه اراک، افزود: تصور من این است که زمینه های مختلف برای اینکه مردم به کارهای خیر از نذورات گرفته تا آزادسازی زندانیان ترغیب شوند زیاد است .

وی افزود: اینکه چرا خیرین نسبتا کمی به سمت دانشگاه می آیند به این جهت است که خود زنی در محیط دانشگاه بسیار زیاد است. در حالی که علم و دانشی که در کشور جاری است از همین دانشگاه ها به وجود آمده است.

وی اظهار کرد: ایرانیانی که در دانشگاه های بزرگ جهان تدریس می کنند و مایه افتخار ما هستند، از همین دانشگاه ها برخاسته اند. 

فرخی همچین خاطرنشان کرد: قطعا خیرین هم به اثربخشی کارهایشان توجه می کنند و شاید تصور کنند که اثربخشی کارهایشان در جاهای دیگر بیشتر است .

وی در خصوص ارتباط صنعت با دانشگاه نیز گفت: ما مدعی هستیم که فاصله زیادی بین دانشگاه و صنعت وجود دارد، باید دید اگر واقعا آنقدر فاصله وجود دارد، چه اقداماتی کردیم که این فاصله کم شود .

معاون استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: روش های مختلفی در رابطه با بحث مشارکت در کشور وجود دارد در حالی که قبلا فقط روش مشارکت مدنی در ذهن مان وجود داشت ولی الان روش های مختلف وجود دارند . 


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها