Portal_background_image

مديركل هماهنگي امور اقتصادي استانداري مركزي : مشكلي در تامين كالاهاي اساسي استان مركزي وجود ندارد

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: مشکلی در خصوص تامین کالاهای اساسی در نقاط مختلف این استان وجود ندارد.

«محمود نعمتی» در ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در سالن اجتماعات استانداری این استان، افزود: قند، شکر، برنج، روغن و دیگر اقلام و کالای اساسی به میزان کافی در استان مرکزی موجود است و هیچ کمبودی در این خصوص وجود ندارد.

وی ادامه داد: کمیته های تخصصی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف برای تنظیم بازار و جلوگیری از کمبود کالای اساسی نظارت های شبانه روزی بر فعالیت اصناف و تولید کنندگان دارند.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی اظهار داشت: قیمت قطعی شیرخام نیز از سوی ستاد تنظیم بازار کشور با سه و ۲ دهم چربی ۲۳ هزار و ۹۰۰ ریال ابلاغ شده و تمام فروشگاه های عرضه این محصول نیز باید قیمت ستاد تنظیم بازار کشور را رعایت کنند.

نعمتی اضافه کرد: بر اساس ابلاغ ستاد تنظیم بازار کشور، قیمت روغن با بسته بندی فلزی ۲۰ درصد و دیگر بسته بندی ها ۱۰ درصد افزایش قیمت دارد و مردم هنگام خرید به قیمت های مندرج توجه داشته باشند.

وی افزود: به دلیل مشکلات تحریم، تولید روغن جامد با تنگناهایی مواجه است که این امر نیز توسط مسئولان در ححال پیگیری است.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: برخی سایزهای لاستیک‌های سنگین نیز در استان با کمبودهایی مواجه است که مقدمات حل این مشکل نیز اندیشده شده و در خصوص تامین لاستیک سبک نیز یک کمیته تخصصی تشکیل و برای واردات این محصول به استان تلاش می‌کند.

بیش از ۸۰ هزار واحد صنفی در استان مرکزی زیر نظر ۴۷ اتحادیه فعالیت می‌کنند.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها