Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار مركزي خبر داد : گشت‌هاي ويژه مقابله با افزايش قيمت‌ها در استان مركزي فعال شدند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: گشت‌های ویژه مقابله با افزایش قیمت‌ها از روز یکشنبه به صورت گروهی و انفرادی در استان فعال شدند.

«سعید فرخی » روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: گشت‌های تعزیرات حکومتی به صورت مشترک با سایر دستگاه‌ها ودر قالب ماموریت‌های انفرادی با دستور استاندار مرکزی درشهرستان‌های مختلف به سطح بازارآمده‌اند و با هرگونه افزایش قیمت، احتکار و اختفا با جدیت برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: مردم استان مرکزی می‌توانند در تماس با سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت، ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی و ۱۸۲۴،  هرگونه افزایش قیمت، احتکار و اختفای کالاها را اطلاع دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: اجازه داده نمی‌شود که پس از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین برخی سودجویان در بازار اختلال ایجاد کرده و قیمت‌ها را شکننده کنند.

فرخی گفت: اعتقاد شورای تامین استان مرکزی بر این است که نباید افزایش قیمت بدون منطق در کالاهای اساسی مورد نیاز مردم رخ دهد.

وی افزود: افزایش قیمت بنزین به‌صورت کارشناسی از ماه‌ها قبل انجام شده و به هیچ عنوان هیچ صنفی حق ندارد سرخود قیمت کالاها را افزایش دهد و آرامش بازار را مختل کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی ادامه داد: توسعه و پیشرفت کشور با پرداخت یارانه پنهان بنزین امکان‌پذیر نبود و شرایط پرداخت این یارانه نیز برای کشور نیز وجود ندارد.

۵۷ هزار صنف مختلف زیر نظر ۱۷۳ اتحادیه صنفی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می‌کنند.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها