Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار مركزي عنوان كرد؛ پرداخت ۱۵۳۷ ميليارد تومان تسهيلات رونق توليد به واحدهاي توليدي مركزي

جلسه ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان مركزي مشترك با شهرستان خمين با حضور آقازاده استاندار ، فرخي معاون اقتصادي استاندار ، فرماندار ، مديران كل و مسئولين مربوطه در سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: سال گذشته یک هزار و ۵۳۷ میلیارد تومان تسهیلات رونق توسط بانک‌های عامل به واحدهای تولیدی استان مرکزی پرداخت شده است.

 سعید فرخی در نشست مشترک ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی و شهرستان خمین، اظهار داشت: سال گذشته پرداختی تسهیلات رونق تولید توسط بانک‌ها به واحدهایی که از نظر قانونی با مشکلاتی نظیر چک برگشتی و معوقات مواجه بوده اند، صورت گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی ادامه داد: سایت بهین یاب اقدام دولت در چند سال گذشته برای امکان سازی دریافت تسهیلات رونق تولید و سرمایه در گردش برای افراد بوده است.

وی در خصوص حفر چاه برای مجتمع گل و گیاه خمین بیان کرد: مشکل تأمین آب پایدار این مجتمع یک بحث جدی است و باید مسئولین شهرستان، اداره کل جهاد کشاورزی استان در این خصوص و امکان انتقال پساب چاه اداره منابع طبیعی شهرستان خمین به این مجتمع گلخانه‌ای ظرف یک ماه آینده چاره اندیشی کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی اظهار کرد: بنا به دستور استاندار مجوز اعطای زمین ۱۵ هکتاری به شرکت تولید انرژی پاک در خمین باید ظرف مدت زمان ۱۰ روز آینده انجام شود.

وی گفت: راه اندازی ترمینال فرآوری محصولات کشاورزی در شهرستان خمین سرمایه‌گذاری خوب و ارزشمندی است و باید برای رفع مشکلات آن اقدام کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی تاکید کرد: در روستاها باید امکان اشتغال پایدار برای روستاییان را فراهم کرد البته دانشگاه علوم پزشکی باید برای صدور پروانه‌های بهداشتی این مشاغل همکاری لازم را با آن‌ها به عمل آورد و فرمانداری شهرستان نیز باید از محل اشتغال روستاییان بازدید کند و در کارگروه تسهیل نیز در این خصوص جلسه تشکیل شود.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها