Portal_background_image

معاون اقتصادي استاندار مركزي در ديدار با سفير اندونزي؛ گسترش همكاري اقتصادي استان مركزي با اندونزي مدنظر است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: گسترش همکاری اقتصادی در چارچوب قواعد تفاهم نامه اتاق بازرگانی استان مرکزی با اتاق بازرگانی اندونزی در دستور کار قرار دارد. سعید فرخی ظهر سه شنبه در حاشیه دیدار با سفیر اندونزی که به استان مرکزی و شهر اراک سفر کرده، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سفر روز جاری سفیر اندونزی، توانمندی های استان مرکزی در حوزه های مختلف برای وی تشریح شد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: گسترش همکاری اقتصادی در چارچوب قواعد تفاهم نامه اتاق بازرگانی استان مرکزی با اتاق بازرگانی اندونزی در دستور کار قرار دارد.

 سعید فرخی ظهر سه شنبه در حاشیه دیدار با سفیر اندونزی که به استان مرکزی و شهر اراک سفر کرده، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سفر روز جاری سفیر اندونزی، توانمندی های استان مرکزی در حوزه های مختلف برای وی تشریح شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی افزود: طی این سفر، سفیر اندونزی از شهرک های صنعتی و ظرفیت های حوزه گردشگری استان مرکزی بازدید می کند و افتتاح نمایشگاه تجهیزات گلخانه ای در اراک نیز از دیگر برنامه های این سفر است.

فرخی بیان کرد: همچنین طی حضور  سفیر اندونزی در استان مرکزی تفاهم نامه ای به منظور همکاری اقتصادی بین اتاق بازرگانی این استان با اتاق بازرگانی کشور اندونزی منعقد می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: همکاری های اقتصادی با کشور اندونزی در زمینه کشاورزی، صنعتی و محصولات نفتی است که در چارچوب قوانین تفاهم نامه ای اجرایی می شود.

گفتنی است، بازدید از چند واحد صنعتی در شهرستان اراک، نشست مشترک با فعالان اقتصادی استان مرکزی در اراک و همچنین بازدید از بازار تاریخی این شهر و موزه این بازار، از دیگر برنامه های سفر سفیر اندونزی به استان مرکزی است.


دسته بندی

مسئول امور روابط عمومی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها